Zajímavé informace

20. 11. 2019 0 Comments

Nuže tedy vězte, že revolver je zbraň. Jako bych viděl čtenáře, jak si významně ťukají na čelo a myslí si, že je autor článku cvok. To sice je, ale schválně, znáte odpověď na druhou otázku, aniž jste použili strýčka jménem Google?
Aha, moc vás to neví, tak vidíte. Nuže, revolving je druh půjčky. A máte to. Ostatně bližší informace jsou zde https://www.ferovahypoteka.cz/revolvingovy-uver/, a ty další promptně dodá tento článeček.složená bankovka
Příručky uvádějí, že jde o krátkodobý úvěr, co si myslím, že je velký nesmysl, protože jej sám využívám asi patnáct let. Pokud je u nich patnáct let krátká doba, pak je to v pořádku. Ale zde je vidět, že ne všechny weby, příručky a knihy přinášejí přesné informace. Pokud řádně splácíte a včas, je společnosti srdečně jedno jak dlouho tento úvěr budete používat.
Krátkodobě by se to mohlo týkat ve smyslu bezúročnosti. Protože si skutečně můžete půjčit bez úroků.
Uvedeme si příklad. Bouchne vám televize a vy nemáte na hotovosti ani floka. Máte-li revolving, prostě si televizi zakoupíte a je to. Vzali-li jste si takovou, kterou v klidu zaplatíte do měsíce či dvou, to je podle toho, co je ve smlouvě, nezaplatíte společnosti, u které tento úvěr máte navíc ani korunu. Koupili jste televizi za 5 486 korun, tak také 5 486 korun vrátíte a tím jste se společností nebo bankou vyrovnáni a žádné procenta nebo úroky vám počítány nejsou. Jen je třeba si pohlídat datum, do kterého to lze bezúročně udělat. Po tomto datu již úrok zaplatíte ve výši stanovené smlouvou, kterou jste si jistě před podpisem velmi pečlivě pročetli a také pak podepsali.Euro bankovky
Vidíte, že výhoda tohoto úvěru je nesporná, a proto vám nikdo nebrání k jeho zřízení či používání.
Ovšem pozor, každá společnost a každá banka, jak již zmíněno, má jiné podmínky, tak si je prostudujte a účet si zřiďte tam, kde budou nejlepší. Jakoférová hypotéka.