Zahrajte si laser game

24. 9. 2018 0 Comments


Zábavná a především adrenalinová hra laser game, které se jinak říká také lasertag patří k velice oblíbeným hrám všech věkových kategorií.
Hra je oblíbená í díky skvělým zvukovým a světelným efektům, které dodávají skvělou atmosféru a vzbuzují pocity reality. Takto vybavené prostředí respektive speciálně vybavené arény https://www.lazerfunpraha.cz poskytují dokonalé podmínky k tomu, aby hra splnila svůj účel.
Je určena pro děti i dospělé a účelem je především užít si skvělou zábavu s rodinou, přáteli či kolegy a spolužáky. Nejde pouze o boj a soutěžení, ale také o utužení vztahů.
Čas strávený s rodinou či přáteli je k nezaplacení a tímto způsobem si jej užijete dokonale a ještě se i zasmějete a skvěle pobavíte.

lasergame_aztec01

Laserová pistole a vesta

Vašim vybavením je vesta a do rukou dostanete laserovou pistoli. Nemusíte se bát žádného nebezpečí, protože pistole je vlastně pouhá hračka, která vysílá pouze laserové střely. Tím pádem nikoho rány nebolí ani neublíží.
Před samotným zahájením si můžete vybrat nejen druh arény, ale také různé verze her, které vás vtáhnou pokaždé do jiného světa.

Úkolem hráčů je zasáhnout své soupeře a celou hru provází značná dávka adrenalinu, využití strategických schopností a také obratnosti. Hra probíhá v pohybu, takže se i pořádně zapotíte.

skupina(1)

Zábava, díky které se ve vás probudí soutěživost a také týmový duch, protože nejde pouze o váš úspěch, ale především o úspěch celého týmu.
Kromě toho, že si vychutnáte pořádnou dávku napětí, tak se také zasmějete, protože uvidíte svoje blízké, kolegy, spolužáky ve zcela nové situaci a vzniknou tak velice zábavné okamžiky. Proto je tento styl zábavy úžasným prostředkem k upevňování vztahů rodinných, přátelských i kolektivních.
Užijete si skvělý den, díky kterému budete mít skvělé zážitky, které nemusí být vůbec poslední.