Za maskou make-upu

30. 9. 2021 0 Comments

Někteří lidé si myslí, že žena je nějaký pojem. Pořád se hádají. Pomlouvají se. Jsou na sebe dlouho naštvané. Rády utrácejí peníze za drahé oblečení. Malují se. Málo jí a dbají na zdravou stravu. Žena neuživí rodinu, má se starat doma o děti a vařit. Existuje plno dalších více či méně zaběhnutých stereotypů, určitě si doplníte sami mnoho dalších. Pojďme se podívat, co se ve skutečnosti skrývá za maskou make-upu.

Když se pohádají, bývají na sebe dlouho naštvané. To se říká o ženách často, ale nemusí to být tak úplně pravda. Každý určitě zná ženu či dívku, která je schopná se se svou kamarádkou pohádat, někdy i poprat a po půl hodině se s ní normálně bavit.

dvě kamarádky

Žena patří do domácnosti, její úkol je vařit a starat se o děti. Toto už v dnešní době téměř neplatí. Ženy mají svá zaměstnání, záliby a koníčky, nejen povinnosti vyplývající s povinností v domácnosti. Mnohdy dokážou v ryze mužské společnosti ukázat jiný pohled na daný problém.

Rády utrácejí peníze za drahé oblečení. Ano, některé ano, ale rozhodně ne všechny. Mám spoustu kamarádek, které nesnáší na kupování, a předpokládám, že nějakou takovou ve svém okolí také najdete. I ženy dokážou hospodařit s penězi a mnohé si dokážou leccos odpustit. Ne každá dívka musí mít ty nejmodernější šaty, které by stejně neměla kam nosit, a drahou značkovou řasenku. Je důležité, aby o sebe žena pečovala, ale nemusí před zrcadlem strávit celý den.

Malují se. Ne každá dívka ráda tráví hodiny před zrcadlem, aby její oční linky byly dokonalé. Každá druhá by vám odpověděla, že se radši ráno o půl hodiny déle vyspí. Každý má jiné priority nehledě na pohlaví.

spolubydlící

Málo jí a dbají na zdravou stravu. Samozřejmě spousta žen svůj veškerý život pořizují snaze udržovat si dokonalou postavu a nemít ani kilo navíc. Často se může stát, že drží pochybné diety, ale je třeba si uvědomit, že to není jen ženský problém. Když vejdete do fast-foodu, pravděpodobně tam potkáte obě pohlaví v hojném zastoupení. Pravdou je, že v obchodech se zdravou výživou nakupují převážně ženy, ale většinou jí normální porce. Stejně tak v hospodách u piva v dnešní době potkáme spoustu žen.

3/5 - (2 votes)