Výborné snídaně

26. 2. 2022 0 Comments

Několik tipů na výborné snídaně

Taky se vám stává, že se ráno probudíte a dochází vám inspirace na to, co si uděláte ke snídani? Mám zde pro vás několik tipů, které by se vám mohly zalíbit a u kterých byste zároveň mohli načerpat dobrou inspiraci.

m

První tip: Vajíčka 

Dávat si na snídani vajíčka je běžné a spousta lidí to tak dělá. Někdo to ale nedělá a tak ho to logicky ani nenapadne. Postup je opravdu jednoduchý – stačí si rozkřápnout vajíčko, dát ho na talíř, přidat sůl a aby se chutě hezky spojily, tak pěkně rozkvedlat. Vajíčko před uvařením musíte osolit. Potom už jen stačí, abyste vajíčko přelili na pánvičku a čekali pár minut, než se vajíčka hezky uvaří. Je dobré, abyste měli po ruce vidličku a vajíčka pravidelně kontrolovali, aby se vám nepřipálila. Když budete mít vajíčka uvařená, stačí dát na talíř. Servírovat můžete například s chlebem. Vajíčka lze krásně ozdobit i něčím barevným – například zelenou řeřichou, a nebo si k vajíčkem dát například rajčata, která pozitivně působí na náš organismus. 

m

Druhý tip: Toasty

Všichni to známe. Probudíme se a už nám dochází inspirace na jídlo. Druhou inspirací pro vás ale mohou být toasty, které je opravdu velmi snadné udělat, pokud máte toustovač. Stačí, abyste měli po ruce to, co máte rádi – nejčastěji to bývá sýr, šunka a zelenina a samozřejmě toastový chleba. Stačí jenom, abyste si do toastu přidali to, co máte rádi a co vám chutná a potom dali do toustovače. Tady taky platí důležité pravidlo a to hlídat, aby se toasty nepřipálily a nezčernaly vám. Potom stačí toasty vyndat a servírovat můžete také se zeleninou, nebo s taveným sýrem – zkrátka s tím, co máte nejvíce rádi a co vám chutná. Doufám, že vám tento článek dodal nějakou snídaňovou inspiraci a přeji vám, ať si u snídaně pochutnáte co nejvíce. Přeji vám dobrou chuť.