Sídlo společnosti

16. 9. 2020 0 Comments

Při založení firmy musíte uvést její sídlo, kde Vás budou moci úřady kontaktovat. V některých případech není potřeba, a proto je tu virtuální varianta.

Sídlo společnosti

Je zapotřebí?

Když se podíváme na jednotlivé body při zakládání firmy, tak na řadě institucích po Vás budou chtít sídlo, což je samozřejmost, protože Vás musí mít, jak úřady kontaktovat, a navíc na tuto adresu posílají i poštu. Je proto nutné zvážit, jestli opravdu sídlo společnosti potřebujete. Když budete chtít něco vyrábět za pomocí zaměstnanců, tak určitě nějaké prostory budou zapotřebí, protože zde musí být veškeré vybavení, materiál, zázemí a podobně.

výrobní hala

Ovšem co když se bude firma věnovat třeba podnikání na internetu, kdy bude mít pár zaměstnanců, kteří budou vše skvěle zvládat z domova? Zde je naprosto zbytečné kupovat nějakou nemovitost či shánět volné prostory, když bychom je stejně efektivně nevyužili, protože všechna práce se zvládá z pohodlí domova. Rozhodně tím ušetříme nemalé peníze, kdy pronájem či nákup nemovitosti není vůbec levná záležitost. Také se musí platit její provoz, nájem, energie a další výdaje.

Virtuální sídlo

V mnoha případech je mít vlastní sídlo nepotřebné, a proto zvolte rozhodně virtuální sídlo firmy Ostrava, kdy se tato společnost přímo zaměřuje na poskytnutí sídla a ve svých nabízených službách je jednou z těch nejlepších. Tato firma nemá jen tak ledajaké sídlo, protože se jedná o skutečnou nemovitost, kde je parkoviště, recepce, kanceláře a další části, a proto budete s jejím výběrem naprosto spokojení.

kancelářské prostory

Při procesu požádání sídla Vám bude okamžitě vystaveno potvrzení se souhlasem poskytnutí sídla, a proto budete hned potom řešit veškeré zakládání Vaší společnosti. Kdykoliv sem projede, tak máte k dispozici parkovací místa, abyste nemuseli řešit, kde zaparkujete. Navíc máte zdarma na 4 hodiny dostupnou kancelář, což se vždy hodí a můžete si tu leccos zařídit. Pokaždé když Vám přijde sem nějaká zásilka, tak personál ji převezmete a pečlivě uchová. Následně Vám pošle email a Vy si ji můžete kdykoliv vyzvednout.