Selvintech je tu pro vás

18. 10. 2021 0 Comments

Ještě neznáte společnost Selvintech? Pojďte se s ní tedy seznámit. Dekorativní ozdoby a další ozdobné předměty jsou každodenní pracovní náplní zaměstnanců této firmy. Jemná ruční práce, jejíž výsledek může potěšit každého z vás. Vždyť všichni si rádi dáváme dárky a zdobíme svou domácnost i pracoviště. A dekorace z šikovných rukou pracovníků Selvintech udělají radost v každém ročním období, o svátcích i narozeninách, na Vánoce, Velikonoce i svatého Valentýna.

Ozdoby na stromeček

Ale to je pouze polovina z pracovní náplně firmy. Pro své klienty tam totiž navrhují a zhotovují vizitky, katalogy, letáky, a to včetně offsetového tisku. Dodávají rovněž ozdoby s firemními logy. Stačí společnost kontaktovat přes jejich webové stránky a dohodnout se na zakázce.

Avšak u společnosti Selvintech nemusíte jen nakupovat – mají pro vás i zajímavou pracovní příležitost. Můžete se stát partnerem spolehlivé firmy, uplatnit svoji zručnost a vydělat si slušné peníze. A to formou přivýdělku z domova jako drobní výrobci.

Máte spoustu času a málo peněz? Nebojíte se naučit něčemu novému? Jste alespoň částečně zruční a máte trpělivost? Na výrobu těchto krásných dekorací a ozdob z drobných korálků ji totiž budete potřebovat. Jestli jste na otázky odpověděli kladně, pak jste to právě vy, koho společnost hledá. Práce je poměrně jednoduchá a měl by ji zvládnout každý, kdo je alespoň trošku šikovný.

Dárek z lásky

A jak tato – většinou brigádnická činnost – probíhá?

Společnost Selvintech http://www.selvintech.cz/ vám dodá materiál, z nějž budete ozdoby vyrábět. K těmto komponentům získáte i návod, díky kterému se poměrně rychle naučíte pracovní postupy. A bát se nemusíte, opravdu se nejedná o nic složitého.

Materiál nezabere žádný velký prostor, ani nebudete potřebovat velkou pracovní plochu. Hotové produkty od vás firma odkoupí, takže nemusíte sami hledat odběratele. Dodává se do mnoha zemí EU – o ručně vyráběné dekorace je ve světě stále větší zájem.