Reklamní oblečení

12. 4. 2021 0 Comments

Oblečení je nedílnou součástí každého z nás a mnoho lidí si na něm zakládá a nedá dopustit na svojí značku. Pokud však patříte mezi lidi, kteří spíše preferují oblečení bez značky, nebo s vlastním námětem, či značkou, tak tu pro Vás máme super zprávu. Firma, která vyrábí reklamní trička https://promotextile.cz/cs/, Vám udělá jakékoliv tričko na přání a to za velice nízké ceny.

Trička (6)

Tato firma se zabývá oblečením už dlouhé roky a jejich potisky jsou vyhlášené. Lidi je vyhledávají za různými příležitostmi jako je, rozlučka se svobodou, klubové oblečení, táborové trička, či jiné příležitosti. Mezi nejoblíbenější však patří, firemní oblečení. To ocení zejména zaměstnanci, kteří ho využijí, jak v práci, tak v soukromém životě. Díky nošení mimo práci se může Vaše značka firmy dostat do povědomí lidí a Vám tak vznikají nevědomky nové zakázky. Tudíž nejen, že zaměstnanci budou mít nový benefit, ale také budou propagovat Vaší firmu mimo práci.

Trička (7)

Firma má na výběr mnoho druhů oblečení, které si můžete nechat potisknout. Mezi jejich výběr patří trička, mikiny, čepice, legíny, ale také košile a polokošile. Samozřejmostí je výběr všech možných velikostí a také barvy. Potisk si můžete nechat udělat na libovolné místo na oblečení a můžete ho libovolně natáčet. Tudíž může být logo Vaší firmy na zadní straně na krku, či na rukávu z přední stany. Zkrátka bude jen na Vás, kam si svůj obrázek, logo, či nápis firmy umístíte. Mimo potisk, se firma zabývá také výšivkami. Ty si můžete navrhnout sami, nebo se inspirovat již vytvořenými motivy.

Pokud tedy hledáte originální oblečení na tábor, rozlučku se svobodou, nebo chcete obdarovat své zaměstnance, tak je tato firma to pravé. Nejen, že má vysokou kvalitu oblečení, ale také má velkou kvalitu tisku, na které si zakládá. Proto neváhejte a překvapte své zaměstnance novým benefitem.