Pryč s kily

25. 12. 2018 0 Comments

Jedním z kritérií, podle nichž se v našich končinách poměřuje krása, jsou i kilogramy, jimiž ten který člověk oplývá a jež nepřehlédnutelně tvarují každou postavu. A rozhodně neplatí, že čím více takových kilogramů člověk má, tím je považován za krásnějšího. To platilo v dřívějších dobách, jež už jsou dnes ale dávno pozapomenutou minulostí.
Dnes jsou v módě těla štíhlá nebo alespoň tomuto označení hodně blízká. A ten, kdo se pyšní kyprými tvary, vesměs za až tak krásného označován nebývá, jakkoliv bych sám za sebe řekl, že baculky jsou nejednou mnohem krásnější než nějaké vychrtlé anorektičky, na jejichž hrudníku se ani nepozná, jsou-li vůbec rodu ženského.
čínky a závaží
Prostě tu panuje kult štíhlého těla a kdekdo tomuto podléhá. A pak třeba nejednou trpí, když vidí, že má do onoho údajného ideálu možná i strašně daleko.
Jenže jak se přebytečných kilogramů zbavit a být žádoucími?
Takových návodů jenom v naší zemi kolovalo a koluje! A mnohé z nich byly bohužel buď zcela nefungující, možná jen peníze z kapes tahající, a někdy dokonce i notně škodlivé, na zdraví se podepisující.
Shodit pár kilogramů nemusí být zase až takový problém. Jenže co když se jich mají shodit desítky, že? To už dá zabrat.
Pokud tedy jedinec nenarazí na nějakou tu rozumnou radu v podobě dejme tomu .
Protože jak se tady moudře praví, neměl by člověk se svým tělem hazardovat. Hubnutí by nemělo spočívat ani v polykání nějakých těch úžasných pilulek, po nichž prý splaskneme raz dva, ovšem nakonec zjistíme, že zhubnula leda tak naše šrajtofle, neměli bychom ani drasticky hladovět, čímž dosáhneme mimo zdravotních problémů i známého jojo efektu, při němž začne tělo fungovat tak úsporně, že po skončení tohoto hubnutí začneme přibírat z každého sousta rychlostí blesku.
Nejlepší je vzít v potaz rozumné rady. Tedy zvolit dejme tomu proteinovou dietu, při níž se blížíme svému ideálu, aniž bychom museli hladovět. Stačí při ní změnit jídelníček, nahradit tuky a sacharidy ve stravě kvalitními bílkovinami a už se nám počínají ztrácet tukové zásoby, aniž bychom současně pozbývali svalů.
náušnice v pupíku
Ano, tak jednoduché může hubnutí být, pokud k němu přistupujete s rozumem. Tak jednoduše můžete přijít k vysněné postavě, s níž budete skutečně šťastní.
Pokud tedy vzápětí neodjedete třeba do Afriky, kde vesměs nepovažují sušinky za krásné a preferují notně kypřejší tvary.