Nový BlackBerry KEYone Black Edition

25. 5. 2021 0 Comments

Limitovaná edice s velmi omezeným počtem kusů nepřináší jen designovou úpravu barevného provedení. Operační paměť byla navýšena na plné 4 GB a vnitřní úložiště se rozrostlo dokonce na dvojnásobek, tedy 64 GB. A to typické pro tyto mobilní telefonu, zůstala a byla ještě zčásti inovované jejich typická klávesnice.
různé mobily
Operační systém V BlackBerry se zhruba před rokem rozhodli opustit vlastní operační
systém a přejít na systém Android, který samozřejmě najdete i u této novinky. Výrobce však rozebral zeleného robota od Googlu do posledního šroubku a precizně zacelil všechna nebezpečná místa, která se s tímto systémem pojí.
elektronika na stole
Bezpečnost Když se k tomu přidá speciální ochranná aplikace DTEK, schopná upozornit například na potenciální nebezpečí v oprávněních aplikací, nebo pravidelné aktualizace, dostaneme nejbezpečnější mobilní telefon s Androidem na světě, což ostatně potvrzuje i samotný Google.

Klávesnice Vysoká míra zabezpečení však není zdaleka to jediné, čím se modely KEYone i nový KEYone Black Edition od zbytku mobilní produkce liší. Totožnost těchto telefonů totiž pouhým pohledem prozradí dnes už poměrně vzácná hardwarová QWERTY klávesnice s funkcí touchpadu a dalšími vychytávkami, pro kterou si BlackBerry oblíbili všichni neúnavní pisálci.

Ochrana uživatele Bezpečnostní prvek samozřejmě najdete i zde, tentokrát v podobě čtečky otisku prstů zabudovanou přímo v mezerníku klávesnice.
tlačítkový smartphone
Oba tyto mimořádně bezpečné, povedené a skvěle vybavené mobilní telefony můžete pořídit
například v internetovém nebo přímo na pobočkách společnosti Mironet nebo u ostatních
prodejců mobilních telefonů. Navíc společnost BlackBerry připravuje novinku v podobě
modelu Motion s extrémně dlouhou výdrží baterie. Na pultech obchodů a v e-shopech se objeví
již na konci listopadu.