Na erekci ženšenem

16. 1. 2022 0 Comments

Opět Vás zaskočily zdravotní problémy? A to nemluvíme jenom o jednom konkrétním zdravotním problému, ale například o potížích s oběhovým systémem, centrální nervovou soustavou, žlázami s vnitřní sekrecí (tj. štítná žláza, slinivka břišní atd.) nebo třeba s imunitním systémem? O to vše se komplexně postará ženšen pravý a co víc, díky jeho blízkému příbuznému ženšenu peruánskému, se dočkáte i navození příjemného psychického stavu a pevné erekce, protože dle výzkumu má podobné účinky jako viagra.

květ ženšenu

Nezapomeňte však na maximální denní dávku, která obsahuje 15 gramů ženšenu na 1 kg živé váhy, protože nadbytek by mohl způsobit přesný opak a to deprese a zmatenost. Důležité je však dbát i na dobu užívání, jelikož při dlouhodobém užívání denní dávky se mohou dostavit nepříjemné vedlejší účinky jako hypertenze, poruchy trávení, nervozita a nespavost!

ženšen pravý

Nevyhovuje Vám užívání kořene ženšene jako takového? Nevadí, seženete zajisté také formu listů, prášku, tinktury, kávy či doplňkových tablet od ErectMax.

Tablety od ErectMax jsou velmi dobrou variantou, jak zároveň uspokojit svou touhu, ale zároveň do sebe dostat určité tělu prospěšné látky. Jedno balení totiž obsahuje 60 veganských želatinových tablet plných bylinné směsi, které stačí užívat 2x denně po jedné tabletě. Mezi účinné látky na podporu erekce patří kotvičník (100 mg), který stimuluje libido, plodnost, zajistí lepší kondičku a rychlé nabírání hmoty. Další bylinkou je maca peruánská nebo-li již zmíněný ženšen kořen https://www.erectmax.cz/blog/zensen/ (50 mg), který kromě erekce podpoří hlavně hormonální rovnováhu. Poslední bylinnou součástí směsi je arginin (250 mg), který řeší nejenom erekci, ale také spermie (zvýšení počtu a pohyblivosti). Jako doplňkové látky (především plnidla a protispékavé látky) jsou zvoleny inulín, mikrokrystalická celulóza a tearát hořečnatý.

Zakoupit jej můžete na stránkách erectmax.cz jako jednotlivá balení, ale také jako zvýhodněná balení po více kusech, či v kombinaci s jejich dalším výrobkem na podporu sexuální výkonnosti (ale také na posílení prostaty a močového ústrojí) ProstatMaxem.