Můj životní styl

17. 4. 2022 0 Comments

Můj life tyle byl vždycky takový zdravý a jiný. Protože každý v rodině měl jiný lifestyle. Například moje rodina vůbec nedbala na to, co jí anebo jak se pohybuje anebo jak žije. Pro mé rodiče to vůbec nebyl žádný problém, aby jedli úplně nezdravě. Takže u nás byly velmi klasické všechny smažené pokrmy anebo fastfoody. A abych pravdu řekla, tak mně se to vůbec nelíbilo. Mně samotné vůbec nechutnají fastfoody. A tak jsem si řekla, že se musím asi naučit vařit sama. A tak ve svých třinácti letech jsem už uměla opravdu mnoho receptů. A samozřejmě, že většina byla opravdu jenom zdravých. Protože ty ne zdravé recepty jsem měla doma, které mi vařila máma nebo otec. Bohužel taky mému bratrovi a sestře chutnaly sama nezdravá jídla. Takže kdykoliv byla nějaká oslava, tak se toho využilo. Jezdilo se do fastfoodu anebo se vařila tučná a těžká jídla.

Jak žijete vy?

Říkala jsem si, že je to opravdu škoda. A zatímco všichni u nás v rodině byli hodně obézní, tak já jediná jsem si udržovala štíhlou postavu. Sice jsem o tom tolik nesnila, abych byla štíhlá, ale chtěla jsem být zdravá. Pro mě je opravdu zdraví na prvním místě, a tak jsem si řekla, že zdravá chci zůstat. A taky jsem se k těm zdravím receptům taky naučila hýbat a sportovat.

Chci žít zdravě.

Moc ráda sportuji a udržují si svůj životní lifestyle v kondici, mám taky skupinku přátel, kteří jsou jako já, a kteří vyznávají zdraví lifestyle a nemusí jíst stále dokola tučná a těžká jídla. U nás v rodině jsou velmi oblíbené hlavně donuty a smažený sýr. Já musím říct, že už se na tohle jídlo alergická, protože je doma stále. Uvidím, třeba se má rodina změní a zjisti, že zdraví lifestyle je o hodně lepší. Každý člověk je jiný a každý člověk má své potřeby nebo záliby. A od toho se odvíjí taky lifestyle. každý ho může mít jiný, ale taky každého můžeme navést na ten lepší životní styl.