Ideální cenově dostupné bydlení? Přece mobilní dřevostavba!

15. 9. 2019 0 Comments

Takovou mobilní dřevostavbu využijete hned na několik rozmanitých způsobů. Můžete v ní bydlet trvale anebo ji využívat na rekreaci. Může být vaším útulným domovem stejně tak jako víkendovou chatou anebo rybářskou chatkou u rybníka. Ať už ji však využijete jakkoli, tak s ní zaručeně budete spokojeni.
Po vlastním bydlení touží snad každý člověk – i ti nejlepší spolubydlící se vám brzy omrzí a život v podnájmu znamená celou řadu nejrůznější omezení. Takže právě mobilní dřevostavby Lavaro House představují skvělý kompromis, jak skloubit vlastní bydlení s rozumnou cenou.

rodina v červeném oblečení pod načrtnutým domkem

V první řadě vás jistě ohromí jejich bezkonkurenční cena – jen stěží najdete jinou stavbu, která by vás nestála více, než milión korun. To platí alespoň v případě, kdy toužíte po běžném typu bydlení typickém v českých podmínkách, a nikoli po životě v jurtě či hliněném domě anebo jiné alternativní stavbě.
Právě mobilní dům vás očaruje tím, že se nebudete muset nijak uskromnit, a přesto vás takové bydlení nebude stát mnoho peněz. Kuchyňský kout, sprcha, toaleta, sedací souprava, jídelní stůl, a samozřejmě i vlastní oddělený pokoj a veškeré vaše oblíbené spotřebiče – to je shrnutí běžného vybavení, na jaké v mobilním domě narazíte. Jak je tedy vidět, tak ke spokojenosti vám zde nic podstatného chybět nebude. Dokonce záleží jen na vás, jak svou mobilní dřevostavbu vybavíte, a jaký nábytek a spotřebiče si do ní budete přát.

otevřené dveře

Rovnou můžete zapomenout také na všechny potíže, které se obvykle pojí s budováním běžné stavby. Nebudete muset hledat stavební firmy, nebudete muset řešit stavební projekt ani obíhat úřady. To všechno vás zaručeně mine. Postačí, když si dům objednáte, a poté počkáte, až vám ho stavební firma doveze přímo na místo určení, kde ho zároveň odborně usadí. Za pár týdnů budete mít svůj vlastní krásný domeček k dispozici!

5/5 - (1 vote)