Erotické masáže zaměřené na intimní partie mužů

11. 4. 2021 0 Comments

Masírování celého těla považujeme za uspokojující zážitek, při kterém si odpočineme. Můžeme relaxovat, naše tělo se uvolní, svaly jsou podrobeny zátěži a vypjetí a zároveň jsou regenerovány a uvolněny. To všechno má vliv i na naši psychiku a co teprve, když se při podobné masáži věnujeme intimním místům?

Masáž penisu je velice příjemným odreagováním nejenom formou tělesného potěšení, ale i v podobě duševního zdraví.

punčochy

Prospívá celému organismu. Jak to víme?

Muž se po něm cítí uvolněný. Do těla se vyplavují endorfiny, které nám pomáhají překonávat stres a přináší pozitivní náladu. Endorfinům se říká hormony štěstí, proto přináší dobrou náladu, uvolnění a pocit štěstí. Z těla se vyplavují nejenom při stresu,  ale také během sportování nebo právě během sexu. Tímto způsobem je ovlivněná celá naše tělesná schránka. Nejenom naše duševní zdraví, ale zlepší se i naše fyzická kondice. Navíc se mužům po erotické masáži může zlepšit chuť na sex a libido.

žena černobílá oblič

Vychutnejte si kompletní proceduru.

Začíná se samozřejmě zlehka a pomalu. Služby jsou zde dostupné pro každého. Pro muže, kteří chodí pravidelně, protože si to oblíbí natolik, že stále chtějí prožívat ten nepřekonatelný pocit a protože jim přináší obrovské uspokojení a radost do života, ale jsou zde i pro lidi, kteří ještě nikdy nic podobného nezažili a trochu se zdráhají. Není čeho se obávat, budeme s vámi zacházet jako v bavlnce.

Masáž se celkově věnuje intimním partiím. Čeká vás horká sprcha s masérkou, která může být posléze nahá nebo ve spodním prádle, jak si to budete přát. Začíná se uvolněním stehnem, intimních partií, přechází se k intenzivnějším prožitkům a nakonec až k samotnému vyvrcholení. To můžete během masáže mít klidně několikrát, záleží opět na domluvě. Pokud si to necháte nakonec, budete jistě nadšení.

Konečné vzrušení a erotické napětí je opravdu neudržitelné a čeká vás doslova výbuch něžností a rozkoše.

Dopřejte si konečně něco pro sebe! Opravdový zážitek, kterým potěšíte své smysly a samozřejmě i své tělo! S každou masérkou to může být trochu jiné, proto můžete mít posléze chuť přijít na další sezení. V tom nikomu nebráníme, právě naopak.