Designový nábytek přímo od výrobce

18. 4. 2021 0 Comments

Úložného prostoru doma není nikdy dost. A pokud máte volný prostor nebo nevyužitý kout, neváhejte a poohlédněte se po výrobci vestavěných skříní. Máme pro vás jeden dobrý tip! Již patnáct let se věnujeme výrobě vestavěné skříně Sten-skrine vestavěných skříní na míru. Jsme profesionálové na výrobu nábytku. Je samozřejmostí, že používáme vždy jen materiály té nejvyšší kvality, abychom splnili vysoké požadavky našich zákazníků, kterých si velmi vážíme. Díky zachování kvality se k nám klienti opakovaně vrací, což je pro nás velmi výtečná vizitka a dělá nám radost.

úložné prostory

Víme, že naše práce je oceněná těmi, kterým poté dlouhé roky slouží ve formě vysněného kousku designového nábytku.

Nevyrábíme jen tak ledajaké vestavěné skříně, jak byste si mohli myslet. Staré klasice, kterou jste mohli najít před třiceti lety v panelákovém domě, je už odzvoněno!

My se naopak snažíme pochopit potřeby každého zákazníka a ke každému klientovi přistupujeme s empatií a nabízíme mu naprosto individuální přístup. Víme, že každý člověk mívá jiný pohled a jiné potřeby. Proto vyvíjíme maximální snahu o pochopení toho, co od nás zákazník očekává. A jsme v konečné fázi vždy velmi rádi a jsme potěšeni z vysoce kladných referencí. Vážíme si vás, naši milí zákazníci a slibujeme, že v nastaveném procesu dodržování té nejvyšší kvality i nadále pokračujeme a máme radost, že i vy sami to můžete poznat.

Vyrobíme vám na míru nejen vestavěnou skříň podle vašeho návrhu, ale také kuchyně, šatny, knihovničky, noční stolky, potřebné stěny do předsíní ale i ostatní jiný nábytek. Máme bohaté zkušenosti, které vám nabídneme, když vy sami se nedokážete rozhodnout.

noční stolek

Řadíme se mezi průkopníky a výrobu neustále inovujeme. Zařazujeme nové trendy, abyste vy, zákazníci, měli z čeho vybírat! Jako jedni z mála jsme byli mezi prvními, kteří vám nabídli potisk skleněných výplní dveří, ať to byl váš pohled z oblíbené dovolené anebo výhled, který jste si přáli spatřit hned po probuzení.